OBAVIJEST ZA UČENIKE I RODITELJE

Poštovani roditelji i učenici,

Suočavanje s pandemijom korona virusa kao i s trenutnom kriznom situacijom potresa predstavlja veliki izazov za sve nas. Nadamo se da ste u trenutnim okolnostima dobro i da uspijevate naći i zadržati svoj mir i nadu. Želimo nam svima da u ovim teškim danima kušnje zadržimo hrabrost i čovječnost te budemo podrška jedni drugima.
S obzirom na činjenicu da su zbog potresa neka kućanstva ostala bez internetske veze ili se ona teško uspostavlja, nastava na daljinu će se provoditi u smanjenom intenzitetu dok se teškoće ne uklone. Informacije ćete dobivati pravovremeno od svojih razrednika putem drugih kanala komunikacije.
Ukoliko Vam treba bilo kakva dodatna podrška, kontaktirajte i našu stručnu službu putem elektroničke pošte ili preko poruke razredniku kako bi se mogli dogovoriti potrebni oblici suradnje s Vama i/ili Vašom djecom:

Pedagog: Valerija Vuković, valerija.vukovic@skole.hr

Logoped: Danijela Jerabek, danijela.jerabek@skole.hr

Psiholog: Mirna Jakšić, mirna.jaksic@skole.hr

Knjižničar: Ivana Dragić, ivana.dragic1@skole.hr

Više o tome kako razgovarati s djecom o korona virusu možete pronaći na slijedećim poveznicama:

UNICEF Hrvatska: https://www.unicef.org/montenegro/price/kako-razgovarati-s-djetetom-o-pandemiji-novog-korona-virusa-covid-19

Poliklinika za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba: https://www.poliklinika-djeca.hr/aktualno/novosti/dnevno-hr-utjecaj-korona-virusa-na-djecu-kako-im-pomoci-u-ovim-teskim-vremenima/

Također, redovito se možete informirati na mrežnim stranicama nadležnih službi:
Vlada Republike Hrvatske: www.koronavirus.hr

Hrvatski zavod za javno zdravstvo: www.hzjz.hr

objavio: Administrator   datum: 22. 3. 2020.

« Kolovoz 2020 »