ONLINE UPITNIK

Autor: Administrator , 3. 4. 2020.

Dragi svi, Poliklinika za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba odlučila je u svrhu pružanja još kvalitetnije stručne pomoći provesti istraživanje o mentalnom zdravlju za vrijeme trajanja pandemije COVID-19, odnosno koronavirusa. Istraživanje je namijenjeno svima, a njegovim ispunjavanjem ćete nam omogućiti da bolje razumijemo stanje građana i dodatno unaprijedimo kvalitetu pružanja usluga u novonastaloj situaciji. Rezultati ovog istraživanja pružit će nam uvid u vrijedne informacije koje će nam koristiti u nastavku našeg rada u čijem je središtu upravo dobrobit i psihičko blagostanje djece, ali i njihovih obitelji. Istovremeno ćete i na 15 - 20 minuta odmaknuti misli od raznih provjerenih i neprovjerenih informacija, natpisa i "crnih" statisitka vezanih uz aktualno stanje u državi i svijetu. Dijeljenjem svojih iskustava pomoći ćete nam da vas na najbolji mogući način podržimo. Hvala Vam!

LINK NA ONLINE UPITNIK:

Za sve informacije ili podršku možete se bez ustručavanja javiti na kresimir.prijatelj@poliklinika-djeca.hr

Više korisnih tekstova, brošura i besplatnih edukativnih materijala možete pronaći na:
www.poliklinika-djeca.hr

Čuvajte se i
Srdačan pozdrav,
Krešimir Prijatelj, mag. psych.
Poliklinika za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba
Đorđićeva 26, grad Zagreb