HIPPO NATJECANJE

Poštovani učenici i roditelji,

u našoj školi će se 22. veljače 2019. po prvi puta održati preliminarna faza natjecanja HIPPO, međunarodnog natjecanja iz engleskog jezika. Natjecanje će se provoditi u tri kategorije:

HIPPO 1 za učenike rođene u 2007.

HIPPO 2 za učenike rođene u 2006.

HIPPO 3 za učenike rođene u 2004.

Više informacija o propozicijama natjecanja naći ćete na ovoj poveznici.

Učenici koji žele sudjelovati moraju ispuniti uplatnicu i uplatiti iznos od 40 kn kao na slici te uz prijavnicu koju možete preuzeti ovdje (potrebna vam je samo tablica iz dokumenta) poslati na ovu email adresu: cro.reg@hippo-olympiad.org

Individual payment details:

Nakon preliminarnog kruga, za učenike koji prođu dalje slijedi 2. polufinalni krug natjecanja koji se obično održava u ožujku u Križevcima, a finalni krug se održava u svibnju u Italiji.

Prijavite se bez straha, a na sljedećim poveznicama se nalaze testovi s prethodnih HIPPO natjecanja na kojima možete steći uvid o tome o kakvom natjecanju se radi i pripremiti se za nj.

Sretno, vaše učiteljice engleskog jezika:

Anita Damjanović

Gabrijela Milićević

Terezija Mirul

Maja Pasariček

U časopisu Hrvatske udruge profesora engleskog jezika (popularno zvane HUPE) našao se i naš ovogodišnji EDL projekt Spelling Bee. Pročitajte više na stranicama 14 i 15.

Priloženi dokumenti:
Newsletter No20.pdf

Engleski jezik

Dragi učenici i roditelji,

u sklopu obilježavanja Europskog dana jezika 26. rujna 2018. u školskoj čitaonici  od 18 do 20 sati će se održati Spelling Bee, natjecanje u slovkanju engleskih riječi u četiri kategorije: peti, šesti, sedmi i osmi razredi. Također, održat će se i Busy Bee Honey Hunt - radi se o vrsti treasure hunt aktivnosti, samo s QR kodovima. QR kodovi bit će postavljeni po školi u cvjetovima i predstavljat će polen (riječi) koji morate skupljati kako biste napravili saće (rečenicu) koju ćete zatim staviti u košnicu. Ako prikupite sve riječi i pravilno složite rečenicu sudjelujete u nagradnom izvlačenju. Za pomoć u igranju ove igre obratite se organizatorima i mladim pomoćnicima koji će biti na licu mjesta. Nadamo se da ćete doći u što većem broju da podržite svoje favorite u slovkanju, igrate se i provjerite svoje znanje engleskog na zabavan način!

Glasujte za projekt na ovoj poveznici

Vaše učiteljice engleskog jezika

Spelling Bee