Engleski jezik

Dragi učenici i roditelji,

u sklopu obilježavanja Europskog dana jezika 26. rujna 2018. u školskoj čitaonici  od 18 do 20 sati će se održati Spelling Bee, natjecanje u slovkanju engleskih riječi u četiri kategorije: peti, šesti, sedmi i osmi razredi. Također, održat će se i Busy Bee Honey Hunt - radi se o vrsti treasure hunt aktivnosti, samo s QR kodovima. QR kodovi bit će postavljeni po školi u cvjetovima i predstavljat će polen (riječi) koji morate skupljati kako biste napravili saće (rečenicu) koju ćete zatim staviti u košnicu. Ako prikupite sve riječi i pravilno složite rečenicu sudjelujete u nagradnom izvlačenju. Za pomoć u igranju ove igre obratite se organizatorima i mladim pomoćnicima koji će biti na licu mjesta. Nadamo se da ćete doći u što većem broju da podržite svoje favorite u slovkanju, igrate se i provjerite svoje znanje engleskog na zabavan način!

Glasujte za projekt na ovoj poveznici

Vaše učiteljice engleskog jezika

Spelling Bee

U sklopu obilježavanja Europskog dana jezika 26. rujna u našoj školi je održano prvo Spelling Bee natjecanje. Bilo je vrlo dinamično i veselo. Naše finaliste došli su podržati njihovi roditelji i prijatelji iz razreda.

Najnapetije pripetavanje odvilo se u kategoriji petih razreda, no na kraju je slavio Ante Papić.

U kategoriji šestih razreda pobijedila je Sara Dizdarević, u kategoriji sedmih razreda Lucija Matković, a kod osmaša slavio je Matej Krajina.

Čestitamo svim pobjednicima i posebno pohvaljujemo petaše koji su "izdominirali" na natjecanju.

Zahvaljujemo učenicima koji su pomagali u organizaciji i provedbi programa, posebno našim voditeljicama Aniti Antunović i Danici Pavković te učenicima koji su radili na štandovima za QR kodove i memove, Josipu Birkiću, Josipi Grubišić, Marinelli Sabolić i Petri Vuksan.

Hvala i našim redarima Teu Barišiću i Bošku Šarčeviću, kao i svim učenicima koji su došli u suprotnu smjenu ili ostali poslije nastave kako bi podržali ovaj projekt.

U sklopu projekta nastali su i humoristični i zanimljivi memeovi koje možete pogledati u galeriji slika.

Pozdrav do sljedećeg natjecanja Spelling Bee!

Učiteljice engleskog jezika

objavio: Anita Damjanović   datum: 3. 10. 2018.

Album

Popis postojećih albuma: