preskoči na sadržaj
Raspored informacija za roditelje

 

RAZRED/

IME I PREZIME NASTAVNIKA

VRIJEME INFORMACIJA

5. A
Jelena Peranović

neparni razredi prije podne
utorak 5. sat (11:05 ‒ 11:50)

neparni razredi poslije podne
petak 6. sat (18:00 ‒ 18:45) 

5.B
Valerija Begić

neparni razredi prije podne
petak 3. sat (9:15 ‒ 10:00)

neparni razredi poslije podne
četvrtak 4. sat (16:20 – 17:05)

5.C
Marina Slišković

neparni razredi prije podne
srijeda 5. sat (11:05 ‒ 11:50)  

neparni razredi poslije podne
utorak 4. sat (16:20 – 17:05) 

6.A
Nikolina Štiglić

parni razredi prije podne
srijeda 2. sat (8:20 ‒ 9:05)

parni razredi poslije podne
ponedjeljak 6. sat (18:00 ‒ 18:45)

6.B
Maja Pasariček

parni razredi prije podne
utorak 2. sat (8:20 ‒ 9:05)

parni razredi poslije podne
utorak 6. sat (18:00 ‒ 18:45)

6.C
Katarina Markić

parni razredi prije podne
utorak 3. sat (9:15 ‒ 10:00)

parni razredi poslije podne
srijeda 6. sat (18:00 ‒ 18:45)

6.D
Sanja Bimbi

parni razredi prije podne
srijeda 2. sat (8:20 ‒ 9:05)

parni razredi poslije podne
četvrtak 6. sat (18:00 ‒ 18:45)

6.E
Marina Dumančić

parni razredi prije podne
srijeda 3. sat (9:15 ‒ 10:00)

parni razredi poslije podne
utorak 5. sat (17:10 ‒ 17:55)

7.A
Andrijana Kršek Šibenik

neparni razredi prije podne
petak 4. sat (10:10 ‒ 10:55)

neparni razredi poslije podne
petak 4. sat (16:20 – 17:05)

7.B
Orjana Vuković

neparni razredi prije podne
srijeda 2. sat (8:20 ‒ 9:05)

neparni razredi poslije podne
četvrtak 5. sat (17:10 ‒ 17:55)

7.C
Ana Kelava

neparni razredi prije podne
utorak 6. sat (11:55 ‒ 12:40)

neparni razredi poslije podne
srijeda 6. sat (18:00 ‒ 18:45)

7.D
Lidija Kežić

neparni razredi prije podne
petak 5. sat (11:05 ‒ 11:50)

neparni razredi poslije podne
četvrtak 6. sat (18:00 ‒ 18:45)  

8.A
Roman Juretić

parni razredi prije podne
četvrtak 4. sat (10:10 ‒ 10:55)

parni razredi poslije podne
petak 4. sat (16:20 – 17:05)

8.B
Vlatka Švec

parni razredi prije podne
ponedjeljak 3. sat (9:15 ‒ 10:00)

parni razredi poslije podne
srijeda 3. sat (15:25 ‒ 16:10)

8.C
Anđelina Jurčić

parni razredi prije podne
srijeda 4. sat (10:10 ‒ 10:55)

parni razredi poslije podne
petak 6. sat (18:00 ‒ 18:45) 

8.D
Ksenija Jaić

parni razredi prije podne
ponedjeljak, 14.30 - 15.15

parni razredi poslije podne
utorak, 9:15 - 10:00

 

 

 

IME I PREZIME PREDMETNOG NASTAVNIKA

 

VRIJEME INFORMACIJA

Anita Damjanović
Engleski jezik

ponedjeljak 6. sat (11:55 ‒ 12:40)

petak 5. sat (17:10 ‒ 17:55)

Danijela Golub
Matematika

parni razredi prije podne
utorak 2. sat (14:30 ‒ 15:15)

parni razredi poslije podne
utorak 2. sat (14:30 ‒ 15:15)

Andreja Habek
Informatika

parni razredi prije podne
6. sat (11:55 ‒ 12:40)

parni razredi poslije podne
utorak 5. sat (17:10 ‒ 17:55)

Mirjana Mišković
Informatika

parni razredi prije podne
utorak 5. sat (17:10 ‒ 17:55)

parni razredi poslije podne
utorak 7. sat (12:45 ‒ 13:30)

Marina Jakšić
Njemački jezik
Francuski jezik

neparni razredi prije podne
petak 3. sat (9: 15 ‒ 10:10)

parni razredi prije podne
ponedjeljak 1. sat (13:35 ‒ 14:20)

Ana Rejc
Njemački jezik

parni razredi prije podne
ponedjeljak, 10:10 - 11:05

Ivana Kanižaj
Matematika

neparni razredi prije podne
četvrtak 4. sat (10:10 ‒ 10:55)

neparni razredi poslije podne
četvrtak 2. sat (14:30 ‒ 15:15)

Anica Markić
Vjeronauk

parni razredi prije podne
utorak 1. sat (12:45 ‒ 13:30)

neparni razredi prije podne
ponedjeljak 5. sat (11:55 ‒ 12:40)

Tomislav Narančić
Povijest/Geografija

parni razredi prije podne
petak  2. sat (8:20 ‒ 9:05)

parni razredi poslije podne
četvrtak 4. sat (16:20 ‒ 17:05)

Nataša Rengel
Engleski jezik

parni razredi prije podne
četvrtak 4. sat (16:20 ‒ 17:05) 

neparni razredi prije podne
četvrtak 4. sat (16:20 ‒ 17:05)

Senka Sušac
Hrvatski jezik

parni razredi prije podne
utorak 4. sat (10:10 ‒ 10:55)

parni razredi poslije podne
ponedjeljak 5. sat (17:10 ‒ 17:55)

Mirta Stublić
Glazbena kultura

neparni razredi prije podne
utorak 4. sat (10:10 ‒ 10:55)

neparni razredi poslije podne
ponedjeljak 4. sat (16:20 ‒ 17:05)

Dijana Šutak
Priroda/Biologija

parni razredi prije podne
srijeda 9:45 ‒ 10:30

parni razredi poslije podne
utorak 5. sat (17:10 ‒ 17:55)

Sanja Ljubičić
Tehnička kultura

parni razredi prije podne
srijeda , 4 sat (10.10 - 10.55)

parni razredi poslije podne
četvrtak 2.sat (14.30 -15.15)

Kalendar
« Travanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Školska himna


Vremenska prognoza


Oglasna ploča


QR kod škole


Korisni linkovi


Portal za škole

Edu.hr

Hour of Code - sat kodiranja





preskoči na navigaciju