POZIVNICA

Autor: Administrator , 11. 12. 2021.

Dragi učenici, učitelji, roditelji, djedovi i bake i svi ljudi dobre volje!

Pozivamo vas na našu virtualnu Božićnu priredbu koja će se održati 14.12.2021. (utorak) u 19 sati na novootvorenom Youtube kanalu škole: OŠ Sesvetski Kraljevec.
YOUTUBE KANAL ŠKOLE

Zapratite naš zajednički kanal, podržite svoju školu!

Ovom božićnom priredbom nastavljamo našu tradiciju održavanja virtualnih priredbi s kojom smo započeli još početkom prošle školske godine. U početku su priredbe bile u Google Classroom učionici Kulturni kutak - online pozornica, a sada prelazimo na svima dostupniji medij.
Na našoj božićnoj priredbi predstavit će nam se učenici nižih i viših razreda sa svojim kreativnim točkama.

Poslušat ćemo soliste iz 5.b razreda.

Vidjet ćemo kako su se u školi snašli naši prvašići iz 1.c koje je pripremila učiteljica Valentina Barun.
Predstavit će nam se 2.b koji je pripremila učiteljica Nevenka Ferenčak.
Osmašice će nam recitirati svoje pjesme. Pripremila ih je učiteljica Senka Sušac.
Pogledat ćemo ples učenika 3.b i 3.c razreda iz produženog boravka koje je pripremila učiteljica Sandra Puretić.
Pogledat ćemo dramsku recitaciju na engleskom koju je pripremila učiteljica Anita Damjanović.
Poslušat ćemo recitiranje Anamarije Čović iz 5.b koju je pripremila učiteljica Jelena Peranović.
Učenice petih razreda predstavit će nam se svojim plesnim koreografijama.
Predstavit će nam se dramska skupina osmih razreda uz podršku mladih glazbenika Luke Štabarkovića i Ivana Pintara. I uz podršku naše vokalne skupine i zbora. Voditeljica dramske je učiteljica Marina Dumančić.
Pjevat će nam Zbor Oš Sesvetski Kraljevec i Vokalna skupina koje vodi učiteljica Mirta Stublić.

Pretplatite se na naš Youtube kanal i uživajte u kreativnim ostvarenjima naših učenika i profesora!

YOUTUBE KANAL ŠKOLE

Popis postojećih albuma: