The Book of Four Seasons

Ove godine učenici OŠ Sesvetski Kraljevec ponovo će sudjelovati u eTwinning projektima. Tako će grupa učenika petih razreda po prvi puta pod mentorstvom Anite Damjanović, učiteljice engleskog jezika, sudjelovati u odobrenom eTwinning projektu "The Book of the Four Seasons" u trajanju od rujna 2019. do svibnja 2020.

Učenici će surađivati s vršnjacima iz brojnih europskih škola te koristiti razne digitalne i druge alate da prezentiraju svoju školu, državu, običaje vezane za pojedina godišnja doba.

Sve aktivnosti i rezultate moći ćete pratiti na ovoj stranici.

Ovdje je uvodni video u projekt koji opisuje čime ćemo se baviti tijekom projekta.

U privitku se nalazi certifikat odobrenja projekta od nacionalnih eTwinning saveza.

GPE Challengers
Good Practices in English

U eTwinning projektu "Good Practices in English" sudjelovat će grupa učenika sedmih razreda pod mentorstvom Anite Damjanović, učiteljice engleskog jezika. Projekt je međunarodan te će naši učlenici surađivati i komunicirati s vršnjacima iz brojnih europskih škola.

Projekt se bavi razvojem četiriju ključnih vještina za usvajanje stranog jezika - slušanja, čitanja, pisanja i govorenja. Učitelji partneri u projektu osmislili su razne kreativne izazove koje će učenici rješavati i razvijati svoje jezične kompetencije, no surađujući s vršnjacima iz drugih zemalja, razvijat će i svoje interkulturalne kompetencije, toleranciju i kritičko mišljenje.

U nastavku se nalazi uvodni video u projekt koji započinje u rujnu 2019. godine.

Priloženi dokumenti:
GPE Challengers certificate.pdf