preskoči na sadržaj
VIJESTI

DAN ŠPORTA - 06.10.2011.

U četvrtak, 06. listopada 2011., u školi se organizira športski dan. Učenici će se natjecati u raznim športskim aktivnostima (hrvanje, rukomet, košarka, stolni tenis, pikado itd.) a sva natjecanja provodit će se između 9:00 – 12:00 h.

Raspored športskih aktivnosti pogledaj pod opširnije.


SPRINT 60 m- prijave u 9:00h

 

5. RAZREDI (M)    9:25 – 9:30 h

5. RAZREDI (Ž)     9:35 – 9:40 h

6. RAZREDI (M)    9:45 – 9:50 h

6. RAZREDI (Ž)     9:55 – 10:00 h

7. RAZREDI (M)   10:05 – 10:10 h

7. RAZREDI (Ž)    10:15 – 10:20 h

8. RAZREDI (M)   10:25 – 10:30 h

8. RAZREDI (Ž)    10:35 – 10:40 h

 

Voditelj: M. Klarica,prof.

Suradnici: T. Glasnović,prof.S. Sušac,prof., D.Grbaš-Jakšić,prof

 

HRVANJE (M)-ŠKOLSKA DVORANA


-demonstracija hrvačkih stilova borbe i natjecanje

5. , 6. , 7. i  8. RAZREDI     9:00 – 12:00 h

Organizator: Hrvački klub ''Sesvetski Kraljevec''

 

VISEĆA KUGLANA

5. , 6. , 7. , i  8. RAZREDI       09:00 – 11:00 h

PRIJAVA                                        09:00-09:30h

1.KRUG BACANJA                       09:30-10:00h

2.KRUG BACANJA                       10:00-10:30h

3.KRUG BACANJA                       10:30-11:00h

PROGLAŠENJE POBJEDNIKA    11:05h    

 

Suradnici: A. Kršek – Šibenik,prof.,L. Kežić,prof.

 

BACANJE VORTEX-A

    - Prijave       09:00 h

5. RAZREDI    09:20 – 09:40 h

6. RAZREDI    09:45 – 10:05 h

7. RAZREDI    10:10 – 10:30 h

8. RAZREDI    10:35 – 11:00 h

 

Suradnici: V.Ljuljović,prof.,M.Dumančić,prof., D.Golub,prof.,D.Čuk,prof.

 

STOLNI TENIS               9:00-12:00 h                  

Igra se na tri stola, 2 seta × 11 poena

5. RAZREDI – 1. stol, 6. RAZREDI – 2. stol,

7. RAZREDI – 3. stol

 

Suradnici: V. Prlić,prof.,T.Narančić,prof.

 

ROLANJE  (M i Ž)

-Rekreativno rolanje  5., 6., 7.  i  8.-ih  RAZREDA

 

9:00 – 10:00 h  (Ž)

10:00 – 11:00 h (M)

 

Suradnici: N.Štiglić,prof.,A. Jurčić,prof.                

                                 

POLIGON SPRETNOSTI SA BICIKLIMA

Natjecatelji trebaju doći sa svojim biciklima

Prijave - 09:00h

-5.RAZRED               09:10-09:50h

-6.RAZRED               09:55-10:35h

-7.RAZRED               10:40-11:20h

-8.RAZRED               11:25-12:00h

 

 

Voditelj: H.Veček,prof.,A.Rejc,prof.

 

GRANIČAR-na «odbojkaškom igralištu»

5. RAZREDI

 

5.a – 5.b    10:00 h

5.c – 5.d    10:35 h

5.a – 5.e    11:00 h

5.b – 5.c    11:25 h

5.d – 5.e    11:50 h

 

Suradnici: V.Begić,prof., M.Rod-Slipčević,prof.

 

RUKOMET     2x10min

 

8. i 7. RAZREDI (Ž)

 

 1. 8.b – 8.e                                                               09:00h

 2. 7.b- 7.c                                                                09:25h

 3. 7.a- 7.d                                                                09:50h

 4. Pobjednici 2. i 3. utakmice                               09:55h

 

7. RAZREDI (M)                  

 1. 7.a - 7.b                                                                   10:20 h

 2. 7.c – 7.d                                                                  10:45 h

 3. 7.e – s pobjednikom 1.utakmice                             11:10 h

 5. Pobjednik 2. utak. s pobjednikom 3. utak.             11:35 h

 

Voditelj: Tomislav Čaklec,prof.(vanjski suradnik)

Suradnik: A. Damjanović,prof.

Koordinator: K. Jaić,prof.

 

KOŠARKA 4x5min

 

8.RAZREDI (M)

 

1. 8.a – 8.b                                                                09:00 h                    

2. 8.c – 8.d                                                                 09:25 h

3. 8.e – s pobjednikom 1.utakmice                      09:50 h

4. Pobjednik 2. utak. s pobjednikom 3. utak.      10:15 h

 

 

Voditelj: M. Plazanić, trener

Suradnici: I.Kocijan,prof.

Koordinator: R.Juretić,prof.

 

 

PIKADO

5.,6.,7. I 8. RAZREDI

-Prijava 5.r. u 09:00h,6.r. u 09:40h,7.r u 10:20h,8.r. u 11:00h

 

-5.RAZRED                09:10-09:40 h

-6.RAZRED                09:50-10:20 h

-7.RAZRED                10:30-11:00 h

-8.RAZRED                11:10-11:40 h

 

Voditelji: A. Habek,prof.,O.Vuković,prof.

 

STOLNI NOGOMET

5.,6.,7. I 8. RAZREDI

-Prijava 5.r. u 09:00h,6.r. u 09:40h,7.r u 10:20h,8.r. u 11:00h

 

-5.RAZRED                09:10-09:40 h

-6.RAZRED                09:50-10:20 h

-7.RAZRED                10:30-11:00 h

-8.RAZRED                11:10-11:40 h

 

Voditelji: M.Slišković,prof. M.Engelsberger,prof.

 

 

ODBOJKA (Ž)- 9:00-10:00h

1. 7.a- 7.d

2. 8.c – 8.d

3. 6. RAZREDI

Voditelj: Trener odbojke Ž.Stipanović

 

POTEZANJE KONOPA

 

-5.RAZREDI               09:10-09:20 h

-6.RAZREDI               09:25-09:35 h

-7.RAZREDI               09:40-09:50 h

-8.RAZREDI               09:55-10:05 h

 

 Voditelj: S.Kasić,prof.,J.Peranović,prof.

 

STRELIČARSTVO (u maloj dvorani)

 

-Demonstracija gađanja u metu

 

5.,6.,7. i 8. RAZREDI                          09:00h

 

 

                                 

 

 



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Administrator   datum: 29. 9. 2011.

Kalendar
« Srpanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji


Školska himna


Vremenska prognoza


Oglasna ploča


QR kod škole


Korisni linkovi


Portal za škole

Edu.hr





preskoči na navigaciju